W tym miejscu powinna być drobna reklama. Proszę, wyłącz blokowanie reklam dla tej strony, to jedyny zarobek ze strony!

Ostatnio zaktualizowane lub dodane:

Roto Miner ver.0.0.0.2
[Kategoria: Gry]
Aktualizacja: 2017-04-25 22:59:08
 
Pokaz prototypu nowej gry - strzelanka podziemna, w której dużo zbierasz, dużo strzelasz, kopiesz i idziesz naprzód!
Wasza ocena: 8.50/10 [2 głosów]
Suma pobrań: 0

Wiadomości

23.03.2018

Strona Zombie Mastah w tym roku obchodzi 20 urodziny! Lekko odświeżyłem jej wygląd z tej okazji. Niestety zawartość pozostaje. W moim wieku wolny czas na pisanie gier to rzadkość, więc niestety wiele się nie dzieje.

21.02.2017

Dodana nowa gra o roboczym tytule Roto Hunter! Możecie obejrzeć video i screeny. Opis rozwoju gry będzie się pojawiał na moim profilu Facebookowym!

2.10.2016

ZombiE Przepisy wersja 2.0 wydaje się być na tyle sprawny, by nie być już betą. Co prawda sam program się nie zmienia, ale opis na stronie został już zmieniony. Minimalnie poprawiłem też wygląd niektórych elementów strony.

3.09.2016

Po kilku dniach problemów serwerowych strona wraca do działania. Jeśli zauważycie jakieś niedziałające części, to proszę o kontakt!

1.11.2015

Z przykrością musiałem zmienić księgę gości i usunąłem z niej pole 'www', ponieważ coraz częściej ktoś wpisywał pierdoły tylko po to, by wrzucić link do swojej strony. Nie będę za darmo reklamował spamu, więc to wywaliłem. Kto chce się wpisać, ten to zrobi też bez podawania adresu strony.

14.05.2015

Wrzuciłem właśnie do pobrania wersję BETA nowej odsłony programu ZombiE Przepisy! Na razie jest jeden screen i brak opisu, ale można pobrać i pooglądać. Przeczytaj plik tekstowy w zipie przed pierwszym uruchomieniem! Więcej info na moim profilu na Facebooku.

05.03.2015

Mogłoby się wydawać, że strona przymarła. Po części to prawda, ale nie do końca. Ostatnio uzdatniam program ZombiE Przepisy. Jeśli jeszcze nie zauważyliście, to na fejsbukowym profilu tej strony (link po prawej stronie) czasem pojawiają się wiadomości na temat bieżących spraw. Zapraszam. Niebawem będzie coś nowego do pobrania.

14.06.2014

Stworzyłem tej stronie profil na Facebooku i od dziś można klikać "Lubię to" na stronie głównej oraz na każdej podstronie w Download! Klikajcie! :)

Nowe

ZombiE Przepisy (czyli książka kucharska) wersja 2.0
[Kategoria: Programy użytkowe]
Aktualizacja: 2016-10-02 16:18:50
 
Łatwy w obsłudze program do przechowywania własnych przepisów kulinarnych. Przepisy można podzielić na dowolne kategorie i podkategorie. Wyszukiwarka pozwala na szybkie odnalezienie przepisów zawierających wybrane słowa. Każdy przepis można wzbogacić o kilka zdjęć, które można wstawić w dowolną część treści.
Gdy potrzebujesz wyłącznie czytać przepisy, przechodzisz w tryb przeglądania, który wyświetla przepisy w formie książki, gdzie można ustawić dowolny styl graficzny, jak i dodać własny. Każdy przepis, jak i całe gałęzie kategorii można wydrukować.
Najnowsza wersja programu jest kompatybilna nawet z Windows 10, ma ulepszony interfejs i więcej opcji.
Wasza ocena: 9.18/10 [73 głosów]
Suma pobrań: 4129

 
Zombie's Personal Organizer ver. 0.9 beta
[Kategoria: Programy użytkowe]
Aktualizacja: 2014-04-23 15:38:49
 
Ten niewielki program działa w tle cały dzień. Pilnuje wszystkich zapisanych w nim terminów, by w odpowiednim momencie wyświetlić na ekranie informację przypominającą o danym wydarzeniu. Do książki adresowej możesz wpisać dowolne kontakty, a dla każdego z nich podać datę urodzin i imienin. Zależnie od ustawień możesz być informowany o tych dniach z wyprzedzeniem.
ZPO pozwala także na przechowywanie loginów i haseł. Możesz zapamiętać dowolną liczbę haseł, opisać, do czego służą, powiązać adresem ze stroną lub programem.
Możesz także zapisywać sobie dowolne notatki, które przechowywane są w Twoim profilu. W razie potrzeby można je eksportować do pliku tekstowego.
Przeczytaj więcej klikając na tytuł programu.
Wasza ocena: 8.59/10 [17 głosów]
Suma pobrań: 708

Info

20 years
Witaj na oficjalnej stronie Zombie Mastah.
 
Ci, którzy zaglądali tu już wcześniej, będą znali dawną nazwę strony: Tylko Freeware oraz Studio Komputerowe GAD jako nazwę "producenta" programów i wszystkiego innego z tej strony. Od roku 2004 w tutejszych programach coraz częściej pojawiała się już nowa nazwa Zombie Mastah Prodakshans, co miało powoli przyzwyczajać wszystkich do zmiany nazwy na stałe. Obecnie nazwy Tylko Freeware i Studio Komputerowe GAD nie funkcjonują. W starszych programach nadal będą, ze względu na to, że nie warto wprowadzać zmian w dawnych programach tylko z powodu nowej nazwy.
 
Praktycznie wszystkie tutejsze rzeczy (programy, demka, kody, grafiki, itd.) są darmowe, czyli freeware, co oznacza, że rozdawanie ich jest jak najbardziej dozwolone, a sprzedawanie, modyfikowanie i wykorzystywanie dla własnych celów, w całości lub częsciach - zabronione. Obecnie strona nie zawiera żadnych treści płatnych, jednak nie chcę wykluczać, że kiedyś pojawi się jakiś program shareware itp. Jedyne, na czym głównie zależy mi podczas rozdawania tego, co tworzę, to Wasze opinie. Dlatego wpisujcie się w opiniach w dziale Download, oceniajcie wszystko i wpisujcie się do księgi gości! Dzięki temu widzę, że warto tworzyć dalej.
 
Strona ta istnieje od 1998 roku, przechodziłą wiele metamorfoz. Obecnie jest już zupełnie inną stroną, niż była wcześniej, wiele zostało zmienione. Przede wszystkim działy Programy, Demka, Kody i Download zostały połączone w jeden dział Download. Osobno została jedynie Grafika. Usunięte zostało też kilka innych podstron, takich jak: Ankieta, Sznurki, czy Autor. Uważam, że były niepotrzebne i dlatego je zlikwidowałem. Ranking to dawne Najlepsze pozycje, tylko nieco odmienione. Znajduje się tam lista najchętniej ściąganych i oglądanych pozycji z całej strony.
 
Głównie strona zawiera programy. Przy każdym z nich są wyszczególnione wymagania oraz system, w jakim działają. W Grafice znajduje się trochę grafik stworzonych przeze mnie, gdyż zajmuję się w wolnych chwilach takimi rzeczami - głównie 3DS MAX.
 
Licznik na stronie istnieje od mniej więcej 20.10.1998.r.,a strona ta istnieje jeszcze nieco dłużej.
 
Grzegorz "GAD" Drozd

Zobacz też

YouTube
Odwiedź mój kanał na YouTube!
 
Classic Games Maniac
Odwiedź moją stronę o klasyce gier komputerowych!
 

Najlepsze

Sadist 3: Prawdziwi zabójcy (demo)
[Kategoria: Gry]
Aktualizacja: 2012-11-16 13:25:16
 
Obiecywana wiele lat temu kontynuacja mojego największego hitu - Sadist! Nowa część gry nie jest ukończona, ale jest grywalna w znacznym stopniu, co już powinno zapewnić niezłą zabawę wszystkim sadystom!
Uwaga: Koniecznie przeczytaj plik 'czytaj to.txt' po zainstalowaniu gry! Są w nim cenne informacje!
Wasza ocena: 8.10/10 [10 głosów]
Suma pobrań: 731

Losowe

Bom-ble wer.1.1
[Kategoria: Dema (efekty graficzne itp.)]
Aktualizacja: 2001-11-03 00:00:00
 
Akwarium w monitorze! ;-) - Podwodne bąbelki jak prawdziwe.
Suma pobrań: 1108

Beznadziejne

Strony warte obejrzenia:
classic-games.pl Gry i programy Freeware darmowe programy Mr Rafi programosy.pl
Valid XHTML 1.0 Strict
© 1998-2018 Grzegorz Drozd
Strona stworzona dla rozdzielczości minimum 1024x768 i sprawdzona w przeglądarkach FireFox oraz MSIE 6.
Polskie znaki kodowane w ISO-8859-2.