W tym miejscu powinna być drobna reklama. Proszę, wyłącz blokowanie reklam dla tej strony, to jedyny zarobek ze strony!

Ostatnio zaktualizowane lub dodane:

ZombiE Przepisy (czyli książka kucharska) wersja 1.1.1
[Kategoria: Programy użytkowe]
Aktualizacja: 2015-05-14 22:12:51
 
UWAGA! Dostępna jest wersja BETA nowej odsłony programu! Można pobrać i potestować!

Łatwy w obsłudze program do przechowywania dowolnych przepisów kulinarnych, podzielonych na kategorie, zawierający wyszukiwarkę przepisów, zdjęcia i inne informacje na ich temat. Po wprowadzeniu przepisów można je przeglądać jak książkę lub też wydrukować. W nowej wersji programu zmienił się interfejs oraz doszła długo oczekiwana opcja wydruku przepisów!!
Wasza ocena: 9.15/10 [61 głosów]
Suma pobrań: 3768

Wiadomości

1.11.2015

Z przykrością musiałem zmienić księgę gości i usunąłem z niej pole 'www', ponieważ coraz częściej ktoś wpisywał pierdoły tylko po to, by wrzucić link do swojej strony. Nie będę za darmo reklamował spamu, więc to wywaliłem. Kto chce się wpisać, ten to zrobi też bez podawania adresu strony.

14.05.2015

Wrzuciłem właśnie do pobrania wersję BETA nowej odsłony programu ZombiE Przepisy! Na razie jest jeden screen i brak opisu, ale można pobrać i pooglądać. Przeczytaj plik tekstowy w zipie przed pierwszym uruchomieniem! Więcej info na moim profilu na Facebooku.

05.03.2015

Mogłoby się wydawać, że strona przymarła. Po części to prawda, ale nie do końca. Ostatnio uzdatniam program ZombiE Przepisy. Jeśli jeszcze nie zauważyliście, to na fejsbukowym profilu tej strony (link po prawej stronie) czasem pojawiają się wiadomości na temat bieżących spraw. Zapraszam. Niebawem będzie coś nowego do pobrania.

14.06.2014

Stworzyłem tej stronie profil na Facebooku i od dziś można klikać "Lubię to" na stronie głównej oraz na każdej podstronie w Download! Klikajcie! :)

23.04.2014

Jest wreszcie do pobrania Zombie's Personal Organizer! Wersja beta może zawierać błędy, ale jest już sprawna i przetestowana. Pobierajcie!

17.04.2014

Nowe screeny i poprawiony opis programu: Zombie's Personal Organizer. Wersja do pobrania coraz bliżej.

9.04.2014

Nowy program: Zombie's Personal Organizer na stronie. Tymczasowo jest tylko opis, ale program do pobrania będzie wkrótce. Jest to zupełnie nowy program bazujący na moim Organizerze, który napisałem w 2004 roku.

30.11.2013

W tym roku strona Zombie Mastah obchodzi 15-lecie istnienia! Z tej okazji napisałem krótki tekst wspomnieniowy, który możecie przeczytać w tym miejscu. Zapraszam wszystkich na wirtualnego torta :)

Nowe

Zombie's Personal Organizer ver. 0.9 beta
[Kategoria: Programy użytkowe]
Aktualizacja: 2014-04-23 15:38:49
 
Ten niewielki program działa w tle cały dzień. Pilnuje wszystkich zapisanych w nim terminów, by w odpowiednim momencie wyświetlić na ekranie informację przypominającą o danym wydarzeniu. Do książki adresowej możesz wpisać dowolne kontakty, a dla każdego z nich podać datę urodzin i imienin. Zależnie od ustawień możesz być informowany o tych dniach z wyprzedzeniem.
ZPO pozwala także na przechowywanie loginów i haseł. Możesz zapamiętać dowolną liczbę haseł, opisać, do czego służą, powiązać adresem ze stroną lub programem.
Możesz także zapisywać sobie dowolne notatki, które przechowywane są w Twoim profilu. W razie potrzeby można je eksportować do pliku tekstowego.
Przeczytaj więcej klikając na tytuł programu.
Wasza ocena: 8.69/10 [13 głosów]
Suma pobrań: 291

 
Frogs And Flies Remake
[Kategoria: Gry]
Aktualizacja: 2013-06-08 23:00:44
 
Remake starej gry Frogs And Flies. Skacząc żabami nad stawem łap jęzorem latające muchy. Prosta gra dla dzieci od jednego do dwóch graczy! Frajda gwarantowana!
Wasza ocena: 3.33/10 [3 głosów]
Suma pobrań: 426

Info

Witaj na oficjalnej stronie Zombie Mastah.
 
Ci, którzy zaglądali tu już wcześniej, będą znali dawną nazwę strony: Tylko Freeware oraz Studio Komputerowe GAD jako nazwę "producenta" programów i wszystkiego innego z tej strony. Od roku 2004 w tutejszych programach coraz częściej pojawiała się już nowa nazwa Zombie Mastah Prodakshans, co miało powoli przyzwyczajać wszystkich do zmiany nazwy na stałe. Obecnie nazwy Tylko Freeware i Studio Komputerowe GAD nie funkcjonują. W starszych programach nadal będą, ze względu na to, że nie warto wprowadzać zmian w dawnych programach tylko z powodu nowej nazwy.
 
Praktycznie wszystkie tutejsze rzeczy (programy, demka, kody, grafiki, itd.) są darmowe, czyli freeware, co oznacza, że rozdawanie ich jest jak najbardziej dozwolone, a sprzedawanie, modyfikowanie i wykorzystywanie dla własnych celów, w całości lub częsciach - zabronione. Obecnie strona nie zawiera żadnych treści płatnych, jednak nie chcę wykluczać, że kiedyś pojawi się jakiś program shareware itp. Jedyne, na czym głównie zależy mi podczas rozdawania tego, co tworzę, to Wasze opinie. Dlatego wpisujcie się w opiniach w dziale Download, oceniajcie wszystko i wpisujcie się do księgi gości! Dzięki temu widzę, że warto tworzyć dalej.
 
Strona ta istnieje od 1998 roku, przechodziłą wiele metamorfoz. Obecnie jest już zupełnie inną stroną, niż była wcześniej, wiele zostało zmienione. Przede wszystkim działy Programy, Demka, Kody i Download zostały połączone w jeden dział Download. Osobno została jedynie Grafika. Usunięte zostało też kilka innych podstron, takich jak: Ankieta, Sznurki, czy Autor. Uważam, że były niepotrzebne i dlatego je zlikwidowałem. Ranking to dawne Najlepsze pozycje, tylko nieco odmienione. Znajduje się tam lista najchętniej ściąganych i oglądanych pozycji z całej strony.
 
Głównie strona zawiera programy. Przy każdym z nich są wyszczególnione wymagania oraz system, w jakim działają. W Grafice znajduje się trochę grafik stworzonych przeze mnie, gdyż zajmuję się w wolnych chwilach takimi rzeczami - głównie 3DS MAX.
 
Licznik na stronie istnieje od mniej więcej 20.10.1998.r.,a strona ta istnieje jeszcze nieco dłużej.
 
Grzegorz "GAD" Drozd

Zobacz też

YouTube
Odwiedź mój kanał na YouTube!
 
Classic Games Maniac
Odwiedź moją stronę o klasyce gier komputerowych!
 

Najlepsze

Odwracanka
[Kategoria: Gry]
Aktualizacja: 2004-04-03 00:00:00
 
Stara jak świat gra, w której należy zapełnić planszę jednym kolorem, kilkając na dowolne pole, dookoła którego cztery pola również zmieniają kolor na przeciwny. Opcje pozwalają na wybór dowolnego rozmiaru planszy i wybór od jednego do trzech kolorów na planszy.
Wasza ocena: 8.47/10 [19 głosów]
Suma pobrań: 1704

Losowe

brak
Megakanon.S3M
[Kategoria: Muzyka]
Aktualizacja: 1999-02-01 00:00:00
 
Do�ć szybka (hm.. dyskotekowa? :P) wersja znanego utworu klasycznego Johanna Pachelbela "Kanon w C-Dur".
Suma pobrań: 331

Stare dziady

Piasek wer. 3.9
[Kategoria: Interaktywne zabawy]
Aktualizacja: 1998-10-17 00:00:00
 
"Symulator" Piaskowych krajobrazów, z większymi możliwościami. Wiele kolorów piasków, wiele miejsc, z których sypie się piasek oraz opcja zmiany piasku w ciecz.
Wasza ocena: 6.49/10 [37 głosów]
Suma pobrań: 1460
Strony warte obejrzenia:
classic-games.pl gry-samochodowe.gad.art.pl Gry i programy Freeware darmowe programy Mr Rafi programosy.pl
Valid XHTML 1.0 Strict
© 1998-2015 Grzegorz Drozd
Strona stworzona dla rozdzielczości minimum 1024x768 i sprawdzona w przeglądarkach FireFox oraz MSIE 6.
Polskie znaki kodowane w ISO-8859-2.